پرده اتاق خاب با توجه به پردازش و مواد

پرده ای با الگوی بافته شده با این نام مخفی است. ویژگی اصلی الگوی   مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب    jacquard تغییر در جهت نخ ها هنگام بافتن است. این کار الگوهای زیبایی را روی پارچه ایجاد می کند ، که اغلب آنها گل یا برگ هستند. پرده های ژاکارد ظریف ، لوکس و مناسب برای همه اتاق ها هستند.

 

پرده شیشه ای رنگ آمیزی

این پرده کوتاه به طول ۳۰۹۰ سانتی متر است که در پنجره های کلبه ها و خانه های مبله به سبک عامیانه عالی به نظر می رسد. کاملاً در آشپزخانه ها و اتاق ها جای می گیرد ، جایی که نمی خواهیم کل پنجره را بپوشانیم  و در عین حال   مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب   برای روشنایی اتاق نیز نیاز داریم. خط چشم شیشه ای رنگی معمولی برای پرده های شیشه ای رنگی است که برای آویز کردن (روی میله شیشه ای رنگ آمیزی) استفاده می شود. معمولاً ۲ پرده روی پنجره (یکی دیگر در بالا و دیگری کوتاه در پایین) با هم ترکیب می شوند. این ترکیب به همراه دکوراسیون زیبا فضایی واقعاً افسانه را ایجاد می کند.

 

صوت

پارچه ای ظریف و با احتیاط که قسمت پنجره را برجسته می کند و سایه ای لطیف ایجاد می کند. در مقایسه با  مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب

پرده جاکارد ، نور کمتری منتقل می کند ، بنابراین در مکان هایی که می خواهید حفظ حریم خصوصی را انجام دهید ، خدمات بسیار خوبی را انجام می دهد. آوازها معمولاً به رنگ سفید هستند ، گاهی اوقات انواع مختلفی را می بینیم که با گلدوزی های زیبا یا چاپ تزئین شده اند. همچنین می توانیم با صداهای رنگی روبرو شویم که مخصوصاً برای تزئین پنجره ها در طرفین مناسب هستند. آنها به اندازه پرده های معمولی متمایز نیستند و به لطف آن  مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب   کاملاً در فضای داخلی سبک تر جا می گیرند.

 

ارگانزا

Organza پارچه ای نیمه شفاف است که بیشتر در تزیین و تزئین میزها ، پنجره ها ، صندلی ها ، گل ها و غیره استفاده می شود و سبک و شفاف است ، بنابراین به عنوان یک پرده از اهداف تزئینی بیشتری استفاده می کند. شکل خود را به خوبی حفظ می کند و می تواند طیف گسترده ای از رنگ ها را داشته باشد.  مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب    این امر به ویژه توسط کسانی که می خواهند فضای داخلی را احیا کنند یا از پارچه ای به روش های دیگر استفاده کنند ، قدردانی خواهد کرد

 

پرده دوزی

اگر اصالت و کار دقیق را ترجیح می دهید ، پرده دوزی را توصیه می کنیم. پرده ها را می توان در امتداد لبه یا در طول کل آنها گلدوزی کرد. نتیجه همیشه زیبا و بسیار لوکس به نظر می رسد. پرده دوزی برای اتاق های اتاق نشیمن و اتاق های خواب مناسب است ، زیرا می تواند اهمیت و فضای عاشقانه مکان را برجسته کند.

 

انواع پرده

 

پرده ها از نظر شکل

پرده ها به طول فروخته می شوند (وقتی ارتفاع ثابت است و می توانید عرض را انتخاب کنید) یا به صورت قطعات (وقتی اندازه نهایی قبلاً توسط سازنده مشخص شده باشد). با این حال ،  مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب  رای انتخاب وجود دارد:

 

پرده قوسی

پرده قوس ، همانطور که از نام آن پیداست ، به طاق بریده می شود. بنابراین ، کل منطقه پنجره را پوشش نمی دهد. این برش پرده کاملاً در جاهایی جا می گیرد که پنجره بدون همپوشانی زشت به نظر برسد ، اما در عین حال شما باید نور کافی را در اتاق بگذارید. همچنین بسیار رمانتیک و لطیف به نظر می رسد. پرده قوسی در ارتفاعات مختلف فروخته می شود. بنابراین می تواند در انتهای پنجره و در وسط آن خاتمه یابد.

 

رشته

پرده رشته ای به عنوان لولا درب یا به عنوان لوازم جانبی پرده کامل است. با تشکر از رشته ها ، می توانید با چیدمان برنده شوید (آن را برش دهید ، تمام رشته ها را در کنار آن ببندید ، بندهای از آنها را گره بزنید و غیره). با این حال ، در درجه اول به سایه اتاق کمک نمی کند.  مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب    مزیت اصلی آنها اصالت و خلاقیت است. حتی لازم نیست نگران نگهداری باشید. مانند سایر پرده های پلی استر با دمای ۳۰ درجه سانتیگراد بشویید. تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد گره از رشته ها در چندین مکان و قرار دادن پرده در کیسه شستشو است.

 

پانل

پرده در پانل ها به سادگی در ویندوز خانواده های چک قابل مشاهده نیست. بنابراین اگر به دنبال چیزی اصلی و بی موقع هستید ، پرده تابلو ممکن است مناسب شما باشد. معمولاً از چند قطعه تشکیل شده است ، که در کنار هم اثر “دیوار ژاپنی” را ایجاد می کنند. آنها خدمات ویژه ای را به خصوص در پنجره ها و درهای بالکن انجام می دهند.

 

نحوه انتخاب پرده

اول از همه ، این به طور عمده به تنظیمات شما بستگی دارد. خواه طرح ساده ای را ترجیح دهید یا الگوهای گل را ترجیح دهید. خواه فضای داخلی شما با روحیه مینیمالیستی مدرن باشد یا به سبک سنتی عامیانه. اما به طور کلی ، ما در مکانهای تاریک که نور می درخشد ، تنها چند ساعت در روز پرده های سبک (آوای ، پرده های ساده و بدون الگوی مشخص ، ارگانزا) را توصیه می کنیم. برعکس ، در اتاق هایی که نور زیادی وجود دارد ، می توانید تخیل خود را از بین ببرید و پارچه های متمایز تری را انتخاب کنید (پرده های جکوارد ، پرده های گلدوزی شده). خواهید دید که وقتی اشعه خورشید از طریق الگوی ظریف می درخشد ، یک منظره زیبا را به وجود می آورد.

 

نحوه اندازه گیری یک پنجره برای یک پرده

خیلی ساده است. پرده ها دارای ۲ بعد اساسی: ارتفاع و عرض هستند. بهتر است اصطلاح “طول پرده” را از فرهنگ لغت حذف کنید – کاملاً گیج کننده است.

 

ارتفاع پنجره را از میله حلق آویز یا راه آهن تا جایی که پرده باید پایان یابد اندازه بگیرید.

عرض پنجره را اندازه بگیرید – اطمینان حاصل کنید که پرده فراتر از لبه ها