جاذبه های گردشگری در سفر به گرجستان

تور گرجستان

گرجستان نامی است که در طول چند سال اخیر بار ها از سوی تور های مسافربری شنیده ایم، شاید یکی از اصلی ترین دلایل سفر به این کشور، هزینه ی کم، آب و هوای بی نظیر و همین طور امنیت است.

چیزی که در حال حاضر در کشور های دیگر کم تر دیده می شود، تراکم کم تر جمعیت است، وقتی شما قصد سفر به کشوری را دارید پس از بررسی هزینه ها، قطعا امنیت کشور برای شما بسیار حائز اهمیت است. در مورد طبیعت این کشور باید بگوییم که یکی از بکر ترین نقاط دنیا، با بهره گیری از صنعت می تواند جذابیت خاصی را برای مشتریان داشته باشد.

تلفیس گرجستان همیشه آب و هوای معتدل و البته در تابستان گرم دارد، دما بین ۲۰ تا ۲۶ درجه است و بهتر است فصل بهار را سفر به این کشور انتخاب کنید، البته که پاییز و زمستان نیز تجربه ی جذابی خواهد بود.

https://backority.ir/images/62012.jpg

https://backority.ir/images/800571.jpg

ورزش های زمستانی در گرجستان

اگر به ورزش های زمستانی، اسکی و کوهنوردی علاقه مند هستید، قطعا تورهای گرجستان می تواند در زمستان بسیار ایده آل باشد. البته ورزش ها و سرگرمی های دیگری نیز در فصول متفاوت در تفلیس گرجستان وجود دارد.

این کشور پس از تبدیل شدن به قطبی مهم در گردشگری، بسیار این صنعت را گسترش داده است و تور های زیادی نیز در ایران برای سفر به این کشور اروپایی راه اندازی شده است.

اقامت موقت در گرجستان نیز بسیار به صرفه خواهد بود، هتل های زیادی در تفلیس و شهر های بزرگ پذیرای مهمانان بی شمار از سراسر جهان هستند. هاستل‌ ها نیز از هتل به صرفه تر خواهند بود. در نظر داشته باشید برای رفت و آمد ها نیز می توانید از اتوبوس ها استفاده کنید. هم از طبیعت و زیبای های درون شهر تفلیس لذت ببرید.

جاذبه های گردشگری گرجستان

بهتر است توری را برای سفر به گرجستان انتخاب کنید که جاذبه های گردشگری این کشور در لیست سفر قرار گیرد، قلعه‌ی ناریکالا یکی از محبوب ترین و تاریخی ترین جاذبه های گردشگری این کشور است که مربوط به قرن چهارم میلادی بوده و درون قلعه بخش های مختلفی دارد و هر کدام از آن ها نیز می توانند جذابیت خاصی برای تصویربرداری و ثبت لحظات زیبا داشته باشند.

اوپلیستسیخه نیز شهری جذاب و زیبا است که بر روی تپه ای بزرگ به صورت سنگی ساخته و طراحی شده است، شاید معماری کلاسیک آن که به قرن ها پیش بر می گردد شما را بسیار هیجان زده کند.

https://backority.ir/images/856963.jpg

تور گردشگری تفلیس

محال است به گرجستان سفر کنید و نام شهر تفلیس را بار ها نشنوید، حتی اگر به شهر های دیگر سفر کنید. کوچه های سنگ فرش شده باریک، معماری کلاسیک زیبای ساختمان ها، بازارچه های جذاب و دیدنی و تمامی این موارد می توانند ایده آل ترین سفر برای شما رقم زند.

باتومی نیز شهر ساحلی زیبایی است و می تواند تجربه ای از حضور در گرمای تابستان را خارج از دغدغه های شلوغی شهر های بزرگ اروپایی برای شما رقم بزند.

پارک‌های زیادی نیز برای سرویس دهی به مسافران در این شهر ها احداث شده اند.

منبع: www.masirsabz.net